Ezoteryka lub eko-ezoteryka.

Ostatnio sporo czasu mnie tutaj nie było, ponieważ byłem obłożony odpowiedzialną i groźną walką mojego organizmu z groźnym potworem, który chciał opanować mój organizm – grypą. Tą zwykła nie świńską grypą, chociaż żałuję, że akurat nie tą właśnie, bo przekonałbym się czy szczepionki są dobre tak jak mówią. Zresztą mówić można wiele, ale czy tak jest lub nie to przekonać się możemy już niedługo na własnej skórze jak z samolotu bojowego nad polską rozpylą nam odpowiednie małe świnki, które wywołają pandemie.

Już raz dokonano takiego nalotu stonki ziemniaczanej i pomysł z rozpylaniem świńskiej grypy wcale nie jest nowy, lecz świadczy to dobitnie o jednym – stare sprawdzone sposoby są zawsze najlepsze. Zapewniają nas media, że pandemii nie będzie a inne media nie zależne Internet twierdzą, że może to nastąpić w każdej chwili. Tutaj jedna uwaga. Internet jest również uzależniony nie od rządu, ale od prądu, czyli jak ktoś się wkurzy to skończy się ta niezależność na zawsze. Mimo wszystko z racji, że jestem astrologiczną świnią tego nie zrobię, bo wieczorne zimne wieczory byłyby pozbawione uroku dobrej zabawy czytając różne teksty napalonych ezoteryków. Hm – czasami aż nadto rozpalonych do czerwoności, bo nie mogą ścierpieć, że nie są traktowani poważnie przez społeczeństwo nowoczesnego XXI wieku. Ostatnio jednej napalony ezoteryk tłumaczył na forum publicznym, że po Apokalipsie pozostaną wybrani, którzy wprowadzą nowy ład w ten kipiący smrodem odchodów świat. Czyżby ezoterycy nie pozostawiali po sobie odchodów i noszą ze sobą sprzęt do utylizacji. Obowiązkowy niezbędnik ezoteryczny, po którym można poznać, że jest to eko-ezoteryk.Przecież Apokalipsa to tylko plotka jest i nie ma co jej brać na poważnie bo kto plotki na poważnie bierze.

Coś takiego! Mam nową rasę ludzką. Eko-ezoteryczną. Zagadką pozostaje jednak, kto po Apokalipsie wybierze tych ludzi jako wybranych. Czy nastąpi już to przed apokalipsą czy tuż po niej? Właśnie miałem temu napalonemu ezoterykowi zadać to pytanie, ale w trakcie tworzenia konta okazało się, że admin zamknął dyskusję. No i proszę. Nawet nowa rasa eko-ezoteryczna jest od czegoś lub kogoś zależna. Czyżby to znowu był „palec Boży” który w odpowiednim momencie nie dopuścił do nowej zarazy lub pandemii, która w sobotę mogła się rozpocząć w internecie. Jestem ciekaw czy ten sam „palec Boży” powstrzyma świńską grypę a tak na marginesie czy ktoś wie, jakiego znaku astrologicznego jest sam Bóg? To znowu ja – M.R

Reklamy

2 Komentarze

  1. Bardziej niż świńska grypa groźniejsze są świńskie media. Już teraz wyrosły blogi spiskowe, które łączą świńską grypę ze wszystkim co było i co będzie, lista jest za długo, żeby wymieniać kto kogo i dlaczego chce zarazić. Aż dziw, że starczyło grypy, żeby Ci wszyscy źli ludzie mogli nią zarażać ludzi.
    A nie sądzi Pan, że będąc astrologiczną świnią jest Pan odporny na świńską grypę?

    • Panie Generale właśnie na to liczę że astrologiczna świnia 🙂 jest na nią odporna bo inaczej chyba bym musiał skorzystać z szczepionki. Tak na marginesie to pytałem w aptece czy mają takie szczepionki a odpowiedź była prosta – NIE. Ludzie nie są źli tylko są ludźmi dlatego jak mogą zarobić to zarabiają. Podczas powodzi w Wrocławiu dorobili się ci co sprzedawali produkty spożywcze powodzianom dowożąc towar pod okno. Inni sprzedawali przechwycone jakimś cudem darowizny dla powodzian na wolnym rynku. Tak to się kręci.


Sorry, the comment form is closed at this time.

Comments RSS