Astrologiczny Świński Klub

swiniaŚwinia.

Znak obdarzony godnością i oddaniem.

Prawdopodobnym odpowiednikiem chińskiego znaku jest Skorpion. (Napisałem prawdopodobnym, ponieważ znam parę skorpionów i jakoś do świń nie za bardzo pasują)

Strona świata – Północny – Północny – Zachód. (Za cholerę nie wiem, co to znaczy)

Przypisany żywioł – Woda.

Kolor – czarny.

Ulubiony kolor – jasno niebieski – ja sam uwielbiam granatowy.

Znak chińskiego zodiaku Świnia występuje w latach od –  do

Świnia- drzewo

04-02-1935 – 23-01-1936

Świnia-ogień

22-01-1947 – 09-02-1948

Świnia- ziemia

08-02-1959 – 27-01-1960

Świnia-metal

27-01-1971 – 15-01-1972

Świnia-woda

13-02-1983 – 01-02-1984

Świnia-drzewo

31-01-1995 – 18-02-1996

Swoje panowanie znaku jako świnia zaznaczyłem na czerwono w tabelce.

Charakterystyka Świni.

Cechy pozytywne: rzetelni, łagodni, przyjaźni, uprzejmi, melancholijni.

Cechy negatywne: samolubni, łatwowierni, rozrzutni, złośliwi, gadatliwi.

Osobowość Świni.

Świnia wie bardzo dobrze, jak zyskać uznanie i poklask. Wyróżnia się od innych znaków pogodą ducha i elokwencją. Udaje się jej na ogół osiągnąć to, co zamierza, ale swoje porażki przyjmuje ona spokoj­nie i z pokorą. Aby zadość uczynić liczne tragedie, które ją spotykają rzuca się w wir życia towarzyskiego. Niestety w swoich zapędach nie zna, co to znaczy umiar i niestety pieniądze, które z trudem uzbiera przepadają jak przysłowiowa kamfora. (Tutaj autorowi muszę przyznać rację, jeśli chodzi o pieniądze). Świnie mają wyjątkowe szczęście na przykład, dostając niespodziewany spadek lub wygraną na loterii. (Spadku jeszcze nie dostałem, ale według reklamy trzeba grać, aby wygrać, więc gram) To dla świń jest normalne, dlatego do pieniędzy nie przywiązują większej wagi. (Jasne – powiedź to pan mojej „starej”) Świnia jest na wskroś uczciwa. Jej skromność oraz pogoda ducha zapewniają jej duży krąg przyjaciół. Tym bardziej jej można powierzyć nawet takie sprawy, o których normalnie nikt nie powinien wiedzieć. Ona zawsze dochowa tajemnicy i dlatego na starość nie opuszczają jej przyjaciele. Świnia nie potrafi kłamać i choć innym znakom przychodzi to bez trudu ona jednak woli najgorszą prawdę niż kłamstwo. (Dlatego moją „starą” zawsze pytałem jak wracałem z delegacji czy ktoś siedzi w szafie) Świnie są zawsze gotowe do pomocy swoim znajomym i bliskim. (Hm – być może)

Charakterystyka Świńskiego znaku została udostępniona przez stronę feng shui z dużą obawą i rezerwą (obecnie widzę, że nie ma już astrologii na tej stronie, więc trudno). Pan Mirosław (mój imiennik) zaproponował jednak, że gdy do „Świńskiego Klubu” przystąpi, chociaż dziesięć osób to umieści taką informację na swojej stronie z odnośnikiem. Trzymam za słowo, ponieważ mam nadzieję (a raczej jestem pewien) że świń w naszym kraju jest więcej.

Uwaga! Do „Świńskiego Klubu” może się zapisać każdy, kto ukończył 18 lat i jest tym a nie innym znakiem. Dla pewności proszę sprawdzić w tabelce. Wstępując do „Świńskiego Klubu” powinieneś wiedzieć, że tak jak politycy obiecują wszystko tak i ja obiecuję gruszki na wierzbie, lecz sam nie zrobię nic. Mile widziane są komentarze Świńskich klubowiczów wraz z adresem strony internetowej, który powinien być umieszczony w odpowiedniej rubryce. Każdy otrzyma Świński medal uznania i będzie mógł ze mną pogadać jak świnia ze świnią. Proszę pamiętać! U mnie nie trzeba wpłacać żadnego wpisowego, ponieważ kasą zarządza moja stara, więc wiadomo – konto mam zablokowane.

Reklamy

2 Komentarze

  1. urodziłem się w czerwcu 1947 roku i wynika z tego że jestem świnią tak jak pan dlatego napiszę podanie. Podanie. Badzo proszę o przyjęcie mnie do klubu Świńskiego ponieważ jestem świnią i czsami w życiu jest tak że postępuję jak świnia ale ludzie potrafią wybaczać więc wybaczcie mi że jestem taki jaki jestem ale nie można przecież wymagać dużo od świń

    • No właśnie?? Czego od świń można wymagać jak są takie jakie są?


Sorry, the comment form is closed at this time.

Comments RSS